HAKKIMIZDA

CSD İnşaat, 2010’dan beri uluslararası standartlarda inşaat hizmetleri sağlayan bir firma olup, bina ve altyapı taahhüt işlerinde uzmanlaşmıştır.

HER ZAMAN YÜKSEK KALİTE

CSD İnşaat, 59 yıllık deneyimle 2010’da kurulmuş olup, uluslararası standartlarda inşaat hizmetleri sağlayan bir firmadır ve bina ve altyapı taahhüt işlerinde uzmanlaşmıştır. Ekibimiz tüm bina yapımları, karayolları ve otoyollar, arıtma tesisleri ve zemin stabilizasyonu da dâhil olmak üzere üstyapı ve altyapı projelerini başarı ile tamamlamıştır.

CSD İnşaat projelerini yüksek kalite standartlarını, deneyim, iş sağlığı ve güvenliği ve teknik uzmanlıklar ile birleştirerek gerçekleştirmektedir. Ayrıca, çalışanlarımız uzun süreli çalışma sorumluluğu ile projeleri başarı ile tamamlamaktadır.

CSD İnşaat, nitelikli ve uzman personeline ve yönetime sahiptir ve aynı zamanda, dünyadaki inşaat sektörü ile ilgili teknik gelişmeleri takip etmektedir. Şirketimiz için müşteri memnuniyeti, inşaat sektörünün her alanında ölçüm aracı olan büyük bir değere sahiptir.

VİZYON VE MİSYON

Vizyonumuz: Uluslararası standartlarda hizmet veren en yenilikçi ve dürüst firma olmak.

Misyonumuz: Dürüstlük, güven ve verimlilik temelinde, Atatürk’ün bize gösterdiği yolda şirketimizi emin adımlarla geliştirmek.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Şirketimiz için müşteri memnuniyeti, inşaat sektörünün her alanında ölçüm aracı olan büyük bir değere sahiptir.

YÜKSEK KALİTE

CSD İnşaat projelerini yüksek kalite standartlarını, deneyim, iş sağlığı ve güvenliği ve teknik uzmanlıklar ile birleştirerek gerçekleştirmektedir.

UZUN SÜRELİ ÇALIŞMA

Çalışanlarımız uzun süreli çalışma sorumluluğu ile projeleri başarı ile tamamlamaktadır.

UZMANLIK ALANLARI

CSD İnşaat, 2010’dan beri uluslararası standartlarda inşaat hizmetleri sağlayan bir firma olup, bina ve altyapı taahhüt işlerinde uzmanlaşmıştır.

NİTELİKLİ VE UZMAN PERSONEL

CSD İnşaat, nitelikli ve uzman personeline ve yönetime sahiptir ve aynı zamanda, dünyadaki inşaat sektörü ile ilgili teknik gelişmeleri takip etmektedir.